جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

NGO

  بسمه تعالی

  سازمان مردم نهاد (NGO) کانگ فو توآ 21

  دارای پروانه فعالیت از وزارت کشور  به شماره ثبت ملی 21565

    (نمایندگی شهرستان میاندوآب به شماره مجوز 3303)

  غیر دولتی، غیرانتفاعی، غیرسیاسی و داوطلبانه

   

  سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی گرامی باد.

  )) زمان تنگتر از آن است که لحظه ای درنگ کنیم))

  بشر امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند آموزه های بشر دوستانه و حرکت در راه تعالی تن و بکار گیری اخلاقیات و منش های پهلوانی است.

  کانگ فوتوآ-21  بر پایه اصول علمی و اخلاقی ذیل از شما دعوت به همراهی می کند:

  1-     فیزیولوژی : شناخت کارکرد بدن، کمک به رشد و بالندگی تمام عیار انسان که شامل رشد جسمانی، روانی و اجتماعی است و هدف متعالی فعالیت جسمانی و ورزشی می باشد.

  2-     پزشکی : توجه به سلامت جسمی و روانی، نظریه های علمی حاکی از آن است که 70% امراض جسمی به خاطر عدم تعادل روانی وفشارهای عصبی می باشد و همیشه ورزش به عنوان پیشگیری و پزشکی به عنوان درمان در فرآیند سلامتی انسان مطرح بوده اند.

  3-     روانشناسی: با هدف تاثیر گذاری بر رفتار انسان یعنی کار کردهای ذهن ،  تفکر،  انگیزش، توجه، شخصیت، منش، رشد،ادراک و پردازش اطلاعات.

  4-     تاریخ علوم: درک انسان از دانش و فناوری و تکنولوژی همراه با آخرین دستاوردهای علوم پایه، (ریاضیات،فیزیک و شیمی) در جهت بالندگی انسان.

  5-     نگرش تفکر آمیز: دید متفکرانه به پدیده های نو ظهور داشتن. در واقع ایجاد بستری مناسب برای درک بهتر اخلاق منطق – حکمت- هویت اسلامی و حرمت. برای بشر هیجان زده که معنویات را فدای مادیات نکند.

  6-      روح و روان : مطالعه نحوه زندگی پیامبران، معصومین، شهداء، فیلسوفان، دانشمندان و حماسیون، برای جهت دادن به زندگی شخصی خودمان در راستای یک زندگی پویا و معنی دار .

  7-     درک زمان: در دنیایی با تحولات لحظه ای لزوم بصیرت مندی و توجه به تعاملات بین المللی و ملی ما را به سوی برنامه ریزی های بلند مدت و هدف مند در راستای سند چشم انداز ایران در افق 1404 رهنمون می سازد، تا همچنان که طی 12 سال مذاکرات هسته ای اقتدار علمی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایران را به رخ جهانیان کشیدیم، بار دیگر با برنامه ریزی برای کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و سالمندان در جهت گسترش ورزش رزمی ملی که تمامی اقشار جامعه اعم از آقایان و بانوان با کمترین هزینه های مالی از آن بهره مند گردند، ضمن تحکیم بنیاد خانواده در جهت کمتر کردن هزینه های درمانی دولت گامی اصولی برداشته شود.

   

  دفتر نمایندگی شهرستان میاندوآب: بزرگراه ولایت-مجموعه فرهنگی ورزشی سیمرغ


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 25 تير 1394
  منبع
  برچسب ها : انسان ,زندگی ,زمان ,برنامه ریزی ,شهرستان میاندوآب ,نمایندگی شهرستان ,نمایندگی شهرستان میاندوآب ,
  NGO

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر